| anonim_4396 a întrebat:

Dc nu mi se vede poza de profil? o am si cand dau la "editare profil" imi apare. ce e?

Răspuns Câştigător
| ProCoSmYn a răspuns:

Iti apare stai linistit noi o vedem chiar daca tu nu si eu la fel

5 răspunsuri:
| CautNume a răspuns:

ScurtCircuit am spus "de ce" nu "cand" tongue

| ProCoSmYn a răspuns:

@GrimReaper imi pare bine ca ti-am fost de ajutor

| StoicaAndi a răspuns:

Dai la editare profil in dreapta si dai acolo unde sa pui poza o pui acolo si astepti peste 2 zile sau 3 zile iti apare

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ți se va vedea luni, în jurul prânzului.
Numai bine!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Și ți-a spus cineva de ce? Nu! Eu ți-am spus când o vei vedea afișată peste tot! Nu asta contează mai mult? Nu știe nimeni să-ți spună exact de ce nu se vede. De regulă, se actualizează doar de luni până vineri, până la ora 12:00.
Acum meritam funda, nu? Nț nț nț nț...