| Phantasmagoria a întrebat:

De ce nu mi se vede poza de profil cand dau la,, vizualizare profil"? Doar la,, Editare profil" se vede.

Răspuns Câştigător
| Danoninooo a răspuns:

Noi îţi vedem poza. Când o încarci, ea nu apare imediat. Poate apărea în câteva ore/zile. Trebuie doar să aştepţi! Baftă!

3 răspunsuri:
| BeWiSeOaReAmScRiScOrEcT a răspuns:

Noi deja "te" vedem, stai liniştit/ă! Iar peste câteva ore-zile, poza ta va apărea şi pe profil.
Durează până se actualizează datele. Ai puţină răbdare!

| MyGuardianAngel a răspuns:

Tu ti-o pui apoi trebuie sa inchizi pentru macar o zi TPU-ul si apoi a doua zi iti apare. Asa mi se intampla si mie si apoi dupa ce o pun a doua zi imi apare, dar trebuie sa ai rabdare pana ti se incarca poza. Asa sa faci si la celelalte poze, sa astepti pana a doua zi poate iti apare. Te sfatuiesc sa-ti pui poza, sa mai faci ceva pe TPU si inainte de a iesi de pe site mai pune o data poza si apoi inchide cu totul si a doua zi poate o sa-ti apara. Succes! happy

| TheLittleStrange a răspuns:

Eu iti vad pozatongue