| Colle a întrebat:

Am vazut ca mai trebuie sa raspund la inca 78 intrebari ca sa devin Senior.Am raspuns la doua si scria ca mai am de raspuns tot la 78 intrebari.Ce se intampla.As dori un raspuns rapid.

6 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Ai nevoie de minim 100 de răspunsuri și 10 zile de la activarea contului.
Reactualizarea nu se face în secunda doi, trebuie să ai răbdare.
Fii activ/ă și nu vei pierde niciun punct pe TPU.
Succes!
Pa, pa.

caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
profilul tau se va actualiza maine dimineata, iti vor aparea toate intrebarile/raspunsurile/punctajul etc..in cursul zilei doar funditele se afiseaza..deci trebuie sa ai 10 vechime pe site si 100 de raspunsuri.
O seara frumoasa sa aihappy

| CautNume a răspuns:

Profilul se actualizeaza doar o data pe zi.

| Azµre a răspuns:

Actualizarea se face odată la 5 minute dacă tu ai răspuns consecutiv nu se face pe loc se face peste 5 minute!

| alexs99 a răspuns:

Profilul se actualizeaza in fiecare dimineata, in timpul zilei actualizandu-se doar raspunsurile.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Trebuie să ai peste 100 de răspunsuri şi cel puţin 10 zile de la data înregistrării.
Reactulalizarea nu se face un-doi, ai şi tu oţâră răbdare, că nu mori.
În rest, încearcă să fi cât mai activ, multă baftă!
Te pup!