| BountyWG a întrebat:

Daca raspund la intrebarile din oracol se pun ca raspunsuri ca sa pot trece la grad senior.Am cont din 9 mai 2011 si imi mai trebuiesc 41 de raspunsuri. Deci daca raspuns la oracol se pun?

Răspuns Câştigător
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
vechime ai dar iti mai trebuiesc 41 de raspunsuri nu se pun cele de la oracol, deci fii activ si cauta sa raspunzi acolo unde crezi ca te pricepi.
O zi frumoasa sa aihappy

9 răspunsuri:
| lpavel a răspuns:

Nu, alea sunt altfel de intrebari (concursuri etc)!
Trebuie sa dai raspunsuri aici pe site, sa ajuti... si atunci poti trece la senior! Bafta!

| alexs99 a răspuns:

Nu se pun cele de la oracol, se iau in considerare doar cele de pe site.

| LeMousiqe a răspuns:

Buna!
Cam ciudat din 2011 sa nu mai fi intrat.In fine nu, nu se iau în considerare cele de la oracol.
Bafta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Nu se iau în considerare cele de la oracol.
Trebuie să răspunzi la întrebările de pe site.
Te pup!

| TheKillerOfKillers a răspuns:

Nu, nu se pun cele de la oracol. Cele de la oracol iti adauga 20 puncte doar.

| BountyWG explică:

Mersi ca mi-ati raspuns.

| BountyWG explică:

Multumesc foarte mult caramela.

| caramela a răspuns (pentru BountyWG):

Cu multa placerehappy

| Petripetri a răspuns:

Nu sad