| SparklingAngel a întrebat:

Ar trebui ca adminii sa nu mai aprobe intrebarile celor care cer metode de sinucidere

5 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Idem Metro.
Noi suntem cei care moderăm cu ajutorul funcţiei "Raportează".

| Tweetymrrr a răspuns:

Poate că ar trebui ca adimnii să nu mai aprobe multe tipuri de întrebări, dar pe mine mă deranjează cel mai tare faptul că o sută de useri pot avea acelaşi nick'name. Oricum ar fi, prea curând nu se va lua atitudine asupra chestiilor de genul.
Baftă!

| Dennys1521 a răspuns:

Ar trebui ca admini sa nu aproape 40%din intrebariwinking

| mdany a răspuns:

Pentru ca alea nu sunt intrebari omenesti, parca sunt de pe alta planeta persoanele respective.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Adminii nu fac nimic. Noi, utilizatorii, moderam continutul pe site. Trebuie sa fie mereu cineva pe faza, ca sa raporteze intrebarile de acest gen.