| Kiddu_7040 a întrebat:

Care stiti metode de sinucidere sau carti despre asa ceva?sadhappy

5 răspunsuri:
| NoUseForAName a răspuns:

Daca te gandesti la asa ceva, scuza-ma insa ma dezamagesti, nu numai pe mine, pe multi altii.

Chiar daca au fost momente sau sunt in care iti vin sa mori, treci peste, traieste-ti viata. Nimic nu e mai frumos decat un strop de iubire.

Asta iti lipseste si crede-ma ca este foarte bine sa iubesti si sa fi iubit.

Gandeste-te inca odata la ceea ce vrei sa faci sa nu faci o prostie.

| deniisu a răspuns:

Ce ai de cand sa incerci ceva?:O Spune stop gandurilor necuratehappy

| mony_3128 a răspuns:

Sa nu faci asta...inainte sa-mi dai funda

| INnA_9286 a răspuns:

Termina mai cu prostiile astea.si eu am trecut prin multe, batai, despartiri, singuratate, dar nu m-am gandit niciodata la sinucidere, m-am gandit ca este un Dumnezeu care ma vede si intr-o zi imi va da ceva bun. si asa s-a intamplat. acum sunt super ok... sinuciderea NU e o solutie. LUPTA cu greutatile care iti apar in drum si intr-o zi o sa reusesti.

| Kiddu_7040 explică:

Viata asta nu are rostsad