| WhiteLife a întrebat:

As vrea sa stiu si eu cum trebuie sa procedez ca sa nu mai primesc prin e-mail acele modificari, cum ca cineva comenteaza la un raspuns de-al meu pe TPU sau imi raspunde la o intrebare, totusi, daca un prieten adauga o intrebare, sau daca se posteaza raspunusir la intrebarile pe care le urmaresc as dori sa primesc acele e-mail-uri.

Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| CannbalCorpse a răspuns:

Intră aici http://www.tpu.ro/notificari/ lași bifat doar Nu doresc sa primesc notificari de la prieteni atunci cand adauga o intrebare și dai pe modifică.
Sper că te.am putut ajuta.O zi frumoasă îţi doresc.

| WhiteLife explică (pentru CannbalCorpse):

Dar daca bifez acel buton n-am sa primesc deloc notificari, nu?

| CannbalCorpse a răspuns (pentru WhiteLife):

Nu, n.o să mai primeşti.
La revedere.

4 răspunsuri:
| Julyanne a răspuns:

Eu nu stiam decat ca primesti raspunsul la o intrebare pe care tu ai pus-o.Dar daca nu le primesti pe e-mail o sa-ti apara la notificari.

| WhiteLife explică (pentru Julyanne):

Mie imi apare la notificari atunci cand cineva imi raspunde la o intrebare, sau cand comenteaza la raspunsul meu. Prin e-mail primesc postarile de la intrebarile urmarite de mine, daca un prieten intreaba ceva, atunci cand cineva comenteaza la un raspuns scris de mine sau cand cineva vrea sa ma adauge in lista de prieteni.Atat. Si as dori sa nu primesc atat de mult prin e-mail, pentru ca-mi ia mult timp sa le sterg.