| glamour a întrebat:

Cum procedez pentru a nu mai primi niciun mail de la TPU? Primesc mailuri de fiecare data cand un prieten adauga o intrebare si nu mai vreau, e stresant pentru ca nu prea mai intru pe mail iar atunci cand intru e plin... Trebuie sa fac eu vreo setare sau trebuie sa iau legatura cu vreun moderator sau administrator?

Răspuns Câştigător
| MenInShadow a răspuns:

Dai click acolo la notificari, si tu trebuie sa ai bifat acolo "Doresc sa primesc e-mailuri de la prietenii care pun o intrebare". Atunci bifezi si tu putin mai jos la "Nu vreau sa primesc e-mailuri de la prietenii care pun o intrebare"

1 răspuns:
| AlexX a răspuns:

Dai click pe Notificari si bifeaza Nu doresc sa primesc notificari de la prieteni atunci cand adauga o intrebare.