| teo530 a întrebat:

Nu ar fi o idee bună să existe o distincţie pentru userii care răspund la întrebări vechi? De exemplu după ce răspunzi la o întrebare, apar câteva întrebări fără răspuns şi userul care răspunde la una din acele întrebări, chiar dacă e din anii trecuţi, n-ar fi o idee bună să primească o distincţie pentru asta?

Răspuns Câştigător
| Anonim9114562123 a răspuns:

Intr-un fel ar fi foarte frumos sa fie apreciat faptul ca cineva depune efortul de a raspunde unei intrebari vechi, dar poate unii ar raspunde doar pentru acea distinctie.

2 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Ti se acord puncte, nu vad rostul la asa ceva

| LPCTSTR a răspuns:

Nu consider asta.
Doar gândește: o întrebare din 2013 de exemplu, nu mai are valoare, nu mai "merită" un răspuns în 2018; de ce ai răspunde unei întrebări fără răspuns, unei întrebări căreia nimeni nu i-a dat atenție până în prezent când poți răspunde acum acelor întrebări astfel încât peste 3-5 ani să nu mai dai de ele?