| anonim_4396 a întrebat:

Avand in vedere ca aceasta este probabil ultima postare pe TPU(cel putin pe acest cont -poate revin cu unul nou in viitor :-? poate.) tin sa va multumesc tuturor celor care mi-ati raspuns la intrebari oferindu-mi o solutie sau un sfat (la unele) sau pur si simplu o parere personala. Multumesc!*este emotionata* : )
Tuturor celor din lista de prieteni de pe site sau cu care am corespondat prin mesaje "secrete".
De asemenea multumesc tuturor celor care mi-au votat raspunsurile(fie ele si cu "nefolosior " si "eronat")-Multumesc!
Nu in ultimul rand doresc sa le multumesc si celor care mi-au dat ignore! : )

Multumesc si adminelor pentru efortul depus de a-mi expica in cateva randuri(cand eram la inceput de drum) cum sta treaba cu site-ul!
...si desigur si pentru postarile inlaturate de pe site(fara motiv -aparent) : )

*se simte emotionata si stanjenita precum la un discurs intr-unul dintre momentele foarte importante din viata*

http://www.youtube.com/watch?v=dcSZ_iT6eCE

Va doresc toate cele bune!

:*

Răspuns Câştigător
greece12
| greece12 a răspuns:

Daca asta este hotararea ta, iti doresc tot binele, o vara splendida si plina de libertate!

Si drum bun, fata cu irisi mov!
happy

| anonim_4396 explică (pentru greece12):

Multumesc pentru tot! happy-va doresc la fel o vara minunata si multa fericire happy.

| greece12 a răspuns (pentru anonim_4396):

Cei care ar trebui sa multumeasca suntem noi, trecerea ta pe aici nu a ramas neobservata, ti-ai pus si tu mintea si sufletul in slujba celorlalti si inca la modul cel mai dezinteresat si constructiv!
Ramas bun nu-ti spun, ci doar sa ne revedem cu bine!
happy

8 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
Multumim, dar ce s-a intamplat? cine te-a suparat?
O zi frumoasa sa aihappy

| anonim_4396 explică (pentru caramela):

Nu m-a suparat absolut nimeni :) -pur si simplu este o decizie pe care am luat-o mai demult dar am amanat-o deoarece imi place sa-mi pierd timpul raspunzand la intrebari si incercand sa fiu de ajutor!
:)
http://www.youtube.com/watch?v=Jzrq52qaXZI

| neutrino a răspuns:

Indiferent de varsta si motivele pe care le ai, eu te felicit, este un mare act de maturitate. Sa fii sanatoasa, fericita si iubita!

| kar1GaNNN a răspuns:

Salut.
Mersi mult, dar cum adica asta este " ultima postare " happy?
Nu o sa mai ramai pe TPU?

| anonim_4396 explică (pentru kar1GaNNN):

Asa e-nu mai raman! Am trimis deja si cerere pentru stergerea contului(sper doar sa-mi fie si acceptata) happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pe mine chimia asta de pe TPU ma tine coezionar fata de fratii mei.
Il sterg si eu in semn de solidaritate!
Hai sa anticipam mesajele prmite de tine de la admini:
"Ne pare rau ca ai luat acesta decizie, chiar ne-a ramas prajitura asta masiva in stomac.Implicarea ta si efortul depus sa stii ca nu au fost trecute cu vederea.
Hai sa vedem ce a dus la decizia de a-ti sterge contul si ce putem face pentru a putea remedia acesta problema.
Poate ai nevoie de timp, poate baietii de pe TPU sunt intr-o pasa proasta si nu-ti mai scriu atat de des cum o faceau odata. Daca intr-adevar acesta este motivul, te rog sa-mi dai detalii si ii voi suspenda.Doar cu toate stim, asa pe la colturi, ca e un site de fete, iar pe baieti ii lasam cu falsa consolare ca au si ei ceva de spus.Phahahaahaha.Scuze, eram prea fericite cand am scris asta!
Cu drag, Alexandra, Cristina, Sanda si restul sunt noname, ca nu ne place sa dam nume."

Iti doresc si eu toate cele bune, de fapt le vreau eu, dar ti le las tie! Adio!