| wdexwjmwd a întrebat:

Avand in vedere ca putem afla ce preferinte muzicale au userii de pe TPU, nu credeti ca ar trebui creata o optiune prin care putem posta preferintele noastre in materie de carti?

29 răspunsuri:
| Diabolique a răspuns:

S-a mai propus să avem o rubrică în care să scriem despre noi, ce preferințe avem, ce facem în timpul liber și așa mai departe...
Nu mi se pare o idee rea și nici nu mi se pare exclus ca adminii să ia în considerare ideea.

| aliceinchains a răspuns:

Mi se pare o idee foarte bună, deși nu știu cât impact ar avea, adică slabe șanse ca unul care nu citește, să se apuce acum, pentru că a văzut la nu știu ce user nu știu ce carte. Tot cei care citesc deja vor fi interesați de cărți și poate și vor citi... oricum ar fi fain, întreabă-i pe admini să vezi ce părere au.

Răspuns utilizator avertizat
| aliceinchains a răspuns (pentru wdexwjmwd):

Ohh, mi-ai dat reply să-mi zici/arăți chestia aia? laughing Ehm, funneh.

Răspuns utilizator avertizat
| MaicutaMaui a răspuns (pentru aliceinchains):

M-am indragostit de tine love struck

Răspuns utilizator avertizat
| aliceinchains a răspuns (pentru MaicutaMaui):

Ce ai tras? Zi-mi și mie. thinking

Răspuns utilizator avertizat
| MaicutaMaui a răspuns (pentru aliceinchains):

Nu imi trebuie droguri sau bautura sa ma indragostesc. Doar imi ascult inima love struck vrei sa fii soata mea?

Răspuns utilizator avertizat
| MaicutaMaui a răspuns (pentru wdexwjmwd):

Habar n-ai ce ne invata la manastirewinking

| aliceinchains a răspuns (pentru MaicutaMaui):

Neinteresant, I am forever alone.

Răspuns utilizator avertizat
| aliceinchains a răspuns (pentru wdexwjmwd):

Roses are red, I have a phone. Nobody text me, I'm forever alone.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De ce nu? Din moment ce au bagat-o pe asta cu muzica, propunerea asta e chiar mai educativa. Eventual sa bage si o carte de gramatica, sa mai studieze clopoteii.

Răspuns utilizator avertizat
| iKronstadt a răspuns (pentru anonim_4396):

Da, da! Să bage și un bici virtual, cu care să și-o ia după ceafă clopoțeii "năzdrăvani" big grin

| BogdanelululTheGodfather a răspuns:

1.Aici e TPU, nu Facebook! Sa asculti un cantec iti ia maxim 7 minute, deci userii (obsedati de facebook) pot vedea exact ce le place celorlalti, pe cand o carte o citesti in cel putin o zi (daca nu e de colorat happy ).
2. Nu prea mai citeste nimeni carti. sad
3. Hai totusi sa-ti fac moftul : spune ce carti preferi si care a fost ultima carte citita? Cand ai citit-o? Acum ce carte citesti?
Ar fi totusi interesant, insa nu cred ca ti se va lua in considerare propunerea.

Răspuns utilizator avertizat
| EmaS a răspuns (pentru wdexwjmwd):

Este o carte extraordinara. Vezi ce mult inseamna sa te pui la dispozitia lui Dumnezeu si cate lucrari minunate face Dumnezeu, care a salvat mii de tineri si tinere de la crima si dependenta de alcool si droguri.

| BogdanelululTheGodfather a răspuns:

Citesti "Crucea si pumnalul"; nu mai esti ateu?

Răspuns utilizator avertizat
| iKronstadt a răspuns:

Ar fi benefică o astfel de opțiune. Sincer.

| MaicutaMaui a răspuns:

Da, mi-ar placea, eu as pune numai Mangahee hee

| iKronstadt a răspuns (pentru MaicutaMaui):

Mangă? big grin Adică, faci aluzie la faptul că-mi place berea? Băi neamule, nu mai poate omu' să ardă vreo 2-3 beri când vine de la serviciu, că bat toți apropo-uri subtile laughing Tocmai m-am întors din "mirificul București", și sunt deja dezinfectat cu 2 doze de "Stejar" + 2 doze de "Ciucaș". În total... 3! big grin
P.P. Astea sunt calcule făcute de către un porc bărbos laughing

| MaicutaMaui a răspuns (pentru iKronstadt):

Ti-ar placea sa faci baie in butoaie de bere, asa-i? Barbosule love struck traiesti pentru bere.

| iKronstadt a răspuns (pentru MaicutaMaui):

Trăiesc pentru mine, și cei dragi mie. Berea este doar un adjuvant, ceva la îndemână pentru răcorire, după scârba acumulată în timpul zileiwinking Voi renunța la bere. Dar numai când o să mă trezesc față în față cu creatorul. Până atunci... doar conversez, live sau virtual. Poate mai aflu ceva poante big grin