| Legiuitorul00 a întrebat:

Avem un user pe site care de cativa ani de zile revine cu aceeasi placa pe TPU. Din ce intelesesem de-a lungul anilor, n-a terminat inca liceul, a ratat Bacul vreo 3 sau 4 ani la rand.

El tot timpul ni se plange de depresie, desi mereu a primit destule raspunsuri, sfaturi. El apeleaza totusi in continuare la acest site, care, se pare, in ultima vreme a devenit un spital de copii cu probleme ample. Pare ca e doar un alt omulet la 20 si de ani, care ajunge sa faca spam pe site ca si chiftelutacrocanta (daca nu cumva e tot acelasi cont), ceea ce este foarte trist ca la asa varsta sa nu existe niste ocupatii mai reale si sanatoase.

Numele acestui user: AlanTigerOfAtlantic.

Asemenea useri au nevoie de ajutor real, iar eu recomand sa nu-i mai raspundeti nimic fiindca nu e normal sa sprijinim bolnavia atatia ani de zile.
Toti credeti ca-l ajutati raspunzandu-i la intrebari. Dimpotriva, mai rau ii faceti!

In spatele acestui user se afla cineva care chiar are nevoie de ajutor specializat! Da, OoBunnyoO, citesti asta? Uite aici caz real.

2 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Am sa tin cont de ce ai scris aici.

| syd a răspuns:

Mersi, acum ma simt mai inteligent.