| Bojthe a întrebat:

Cum pot sa ma razbun pe o colega care imi facea zile fripte de a lungul anilor? FunDita

8 răspunsuri:
| Bojthe explică:

Multumesc

| emiitzzy a răspuns:

Pur sis implu ignoro si nu-i da importantaa spune-i ca nu este de nivelul tau si u u te cobori la al iei de copilbatting eyelashes sa iti dea pace odata ca nu ai timp doar pentru persoane importantebatting eyelashes da spune-i cu un ton deala de sus cu fite laughingrolling on the floor

| Angeline a răspuns:

Furai iubitul devil laughing

| StopTheWar a răspuns:

Simplu.NU te razbuni si ii demonstrezi ca tu esti mai inteligenta si ca desteptul cedeaza.Nu o mai baga in seama. Ignoranta doare, crede-ma ( :

| MarioOnette a răspuns:

Principalul e so ignori ea va vedea ca n-are sanse si se va preda.fai ochi dulci la baiatul cu care se intilneste, fa chiar ce face ea dar peste o saptamana de la fapa ei asa va fi pe neasteptate. furai cea mai buna prietena stricai lucrurile principale pentru ea... happy

| HeaDShoT_3065 a răspuns:

Eu zic sa nu te razbuni... nu este bine,

sper ca ti-am fost de ajutor, baftawinking!

| dumi_8715 a răspuns:

Desteapto, fa-i zile fierte, daca ea ti le face prajite happy

| tiby_3727 a răspuns:

Pai depinde ce iti face... iar daca nu e ceva grav platestei cu aceeasi moneda