| iannimation a întrebat:

Lume, caut un telefon Nokia N 90 - stie cineva unde mai pot gasi asa ceva? Caut de peste 5 ani de zile, si chiar am nevoie...Am avut vreo 3 de-a lungul anilor, dar s-au stricat/pierdut... Multumesc mult de tot.

4 răspunsuri:
| karellen a răspuns:

@ Dragalasul
+1 happy

| DenisIonut01 a răspuns:

Www.okazii.ro sau la magazine :)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cauta in continuare.este cautarea vietii tale. un print, din levant, cauta mistretul cu colti de argint. dar l-a gasit mistretul pe el. a fost nasol.insa la tine poate fi un happy end.succes.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu deunde sa stiu?