| Wehrmacht a întrebat:

Bai, mi se vede poza de la avatar? ca eu nu o mai vad.Se poate raporta si poza de la avatar? Nu era nimic obscen.

8 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Da, se poate raporta. Și nu, nu se vede, n-o vedem nici noi.
Poate e un bug.

| Wehrmacht explică (pentru NOname):

Era simbolul nazist...cred ca de aia la raportat o tampita care ma critica mereu si imi spune ca nu stiu sa scriu.

| FucktheSystem a răspuns:

Nici eu nu o văd și nu s epoate raporta dar pot adminii să o șteargă.

| Wehrmacht explică (pentru FucktheSystem):

Te-ai mutat de la religie?

| FucktheSystem a răspuns (pentru Wehrmacht):

Stai că acum a apărut, fascismul ăsta.hee hee
Oricum, bântui și eu pe aici.

| Wehrmacht explică (pentru FucktheSystem):

Da,am pus alta...

| Irenexd a răspuns:

Pai nu stiu trebuie sa astepti ca sa se vada poza dar in ori ce caz acum se vede este un fel de inger sau ceva de genu! Succes
Pa, pa

| Wehrmacht explică (pentru Irenexd):

Nu nu este asta, cred ca ma raporteaza astia ca era cu simbolul nazist, nenorocitii dracu' ca nu stiu altceva decat sa critice gramatica si sa dea reporturi.