| Deliciouscupcake a întrebat:

De ce nu mi se vede poza de la avatar?

Răspuns Câştigător
NOname
| NOname a răspuns:

Noi deja te vedem, stai liniştită! Iar peste câteva ore-zile, poza ta va apărea şi pe profil.
Durează până se actualizează datele. Ai puţină răbdare!
Succes! Numai bine!

5 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Eu văd o fetiță la avatarul tău.
Trebuie să ai un pic de răbdare până genereză peste tot unde ai răspuns sau ai pus întrebări cât și la avatar.
Pa, pa.

| LarisaOana a răspuns:

LeminCandy, Katie s-a referit la avatarul de pe site nu la avatarul de la mess.Stiu de la ea ca asta a vrut sa intrebe pentru ca m-a sunat si pe mine si m-a intrebat, si i-am spus ca nu stiu.Isi cere scuze ca nu a specificat.

| LemonCandy a răspuns:

Crede-ma. Tie nu ti se vede dar persoanelor din lista ta da. Asa am patit si eu.Nu mi se vede deloc poza si am intrebat o pretena si o zis ca ii apare poza mea.
Daca vrei sa te convingi intra pe : http://www.imvisible.ro/ -->scrieti idul de mess si o sa vezi daca iti apare poza ta. Mie imi apare pe site si la mess nu. Numai eu nu o vad dar restul persoanelor o vad. Sper ca te-am ajutat! :*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ti se vede, dar nu peste tot. Ti se va actualiza complet de abia maine, in jurul pranzului. Pozele de profil se actualizeaza, de regula, doar de luni pana vineri, pana in ora 12:00.

| Deliciouscupcake explică:

Mdaa,acea fetita sunt eu laughing