| rubyrose222 a întrebat:

A-si vrea sa stiu: daca vreau sa pun o intrebare ce are legatura cu o carte, de exemplu cate volume are sau de cine este scrisa, pot sa o pun la categoria "Arta si Cultura"?

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

De ce sa nu poti? O poti pune acolo ori la Educatie si cultura generala. Numai bine!

5 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Da, poti. Dar cred ca aceasta intrebare s-ar potrivi cel mai bine la "Educatie si Cultura Generala".

| MissClaudia2000 a răspuns:

Da, sigur!

| Blackheartt a răspuns:

Da se poate pentru ca, cutura este eva de genu cultura generala...

| elena_2091 a răspuns:

Da

| Gaby4u a răspuns:

Da...dar...poti sa o pui la ce categorie vrei tu.nu conteaza

:*