| Joker a întrebat:

Buna tuturor,as avea si eu o intrebare,daca as vrea sa urmez ceva care are legatura cu fotografia,adica daca s-ar putea chiar aceasta arta, ce ar trebui sa stiu?

Ce presupune? De ce as avea nevoie?

Ma scuzati daca am gresit categoria happy

Răspuns Câştigător
| Soare_Cristi_1994 a răspuns:

Daca vrei sa faci o cariera din arta si fotografie, atunci ar trebui sa faci Facultatea de arta din Romania. Sora mea face Universitatea de arta din Venetia Italia.

1 răspuns:
| Zoey112 a răspuns:

Pai pentru inceput ai putea sa mergi la un liceu de arte si apoi la o facultate. iti trebuie doar talent, incredere si devotament