| HellGirl666 a întrebat:

Acum o săptămână la punctaj îmi apărea că am 12 răspunsuri amuzante, 8 folositoare. Ieri aveam 8 răspunsuri amuzante, și 6 folositoare, iar azi am 7 răspunsuri amuzante și 9 folositoare. De ce?!

Răspuns Câştigător
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Punctajul se schimbă de la o zi la alta, activitatea se face în ultimile 7 zile!
Pa, pa.

4 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Http://www.tpu.ro/......-voturile/

| OnuOnulică a răspuns:

Scrie la contact.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Punctajul este pe ultimele 30 de zile. Au iesit zilele vechi, au intrat ultimele. Asa se va schimba mereu.

| ElleElenaElle a răspuns:

Probabil ca intrebarile la care ai primit vot pe raspuns au fost sterse. Funda?