| private09love a întrebat:

Buna!

Pot sa vad undeva la ce intrebari am avut raspunsuri folositoare, amuzante etc?

Multumesc!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti vedea, dar trebuie sa verifici fiecare raspuns in parte(prin alta metoda nu se poate). Eventual, daca esti extrem de curioasa, verifica-ti doar raspunsurile date cu o zi inainte(in general, raspunsurile sunt votate in aceeasi zi), dar nu se merita, e o pierdere de vreme.

2 răspunsuri:
| adutzadragutza a răspuns:

Dai la vizionare profil apoi dai mai jos la puncatj si scrie aclfunda confused

| Bianqita a răspuns:

Dai la vizualizare profil, apoi la punctaj.