| anonim_4396 a întrebat:

Buna, acum pe TPU imi arata faptul ca sunt junior si din aceasta cauza nu pot evalua raspunsurile primite la intrebarile mele, mica mea intrebare este cum pot trece de la junior la un rang mai mare daca pot spune asa sa pot evalua raspunsurile primite intrebarilor mele, fiindca primesc multe raspunsuri chiar foarte bune.

Răspuns Câştigător
| gemeni6226 a răspuns:

Trebuie sa acumulezi un anumit numar de puncte, deci sa dai mai multe raspunsuri nu sunt sigura dar cred ca 1000 de puncte trebuie sa acumulezi sa treci la seniori.

| 33226633 a răspuns (pentru gemeni6226):

Mai am o micuta intrebare : cum pot vedea pe ce loc sunt in clasamentul din ultima saptamana, fiindca am fost foarte activ. Multumesc si apropo sunteti foarte simpatica, va simpatizez, o zi minunata va doresc.

| gemeni6226 a răspuns (pentru 33226633):

O multumesc foarte foarte frumos! Uite aici ti-a raspuns Ray unde poti vedea pe www.tpu/useri acolo e clasamentul pe saptamana trecuta.Adica pe sapt.21-28 aprilie dar nu te vad printre primii o suta dar poti cauta la sfarsitul clasamentului mai departe caci exista mai multe pagini deci si cei care sunt mai incolo de 100.

| 33226633 a răspuns (pentru RAY):

Multumesc frumos, sunteti in top acolo

| suntserios a răspuns (pentru 33226633):

O simpatizezi degaba ca ti a raspuns complet gresit
In alta ordine de idei scrie destul de clar pe site:

https://www.tpu.ro/intrebari-frecvente

26. Cum ajung senior?
"Pentru a ajunge senior ai nevoie de 100 de răspunsuri postate în comunitate şi 10 zile trecute de la crearea contului. Numărul de funde nu contează în această situaţie."

| gemeni6226 a răspuns (pentru 33226633):

Apoi nu ma straduiesc, caci poate daca m-as stradui as fi mai sus dar eu raspund pentru ca imi face placere si ma destinde sa pot raspunde la intrebari, dar nu fac un scop din a urca in top.

| 33226633 a răspuns (pentru suntserios):

Multumesc pentru informatii

12 răspunsuri:
| gemeni6226 a răspuns:

M-am uitat pe profilul tau vad ca ai 3700 puncte inseamna ca trebuie sa ai 10 mii puncte sa fii senior.

| aumih16 a răspuns:

E vorba de experienta! si da ma tem ca trebuie sa acumulezi puncte multe destule!

| Katona_Claudiu_1999 a răspuns:

Pentru a ajunge senior ai nevoie de 100 de răspunsuri postate în comunitate şi 10 zile trecute de la crearea contului. Numărul de funde nu contează în această situaţie.

| Katona_Claudiu_1999 a răspuns:

Trebuie să ai minim 10 zile de la crearea contului, și 100 de răspunsuri date, intri pe tpu.ro mergi jos de tot sub toate întrebările, apeși pe întrebări frecvente și acolo alegi 26,, Cum ajungi senior'' și vei vedea aceeași chestie pe care ți-am spus-o și eu