| Mamba29 a întrebat:

De ce nu pot evalua raspunsurile de pe TPU? Spune ca sunt junior, cum avansez?

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

Violetta să răspundă direct și corect la ceva... Hahaha.
100 răspunsuri și 10 zile și nu mai ești junior.

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Vezi, daca ai fii citit Termenii si Conditiile de folosinta ale acestui forum (pe care le-ai acceptat deja cand ti-ai facuit contul), ai fi stiut ce poti sa faci si ce nu ai voie sa faci pe acest forum.

https://www.tpu.ro/termeni-si-conditii

Uite aici, in lista intrebarilor frecvente, gasesti raspunsuri clare si ajutatoare. Pui mousul pe intrebare si ti se deschide raspunsul:

https://www.tpu.ro/intrebari-frecvente

| Mamba29 explică (pentru Violleta2022):

Asta una la mâna sau puteai simplu sa-mi raspunzi concret. De lene nu am vrut sa citesc, tocmai de aia am intrebat. Stiam unde gasesc dar era prea mult text... Mersi, m-ai lămurit!winking

| Violleta2022 a răspuns (pentru Mamba29):

Nu, fiindca ai obligatia sa citesti tot, ca sa stii ce sa nu faci pe viitor!

| Fatamuntilor a răspuns (pentru Mamba29):

Pai e necesar sa citesti regulamentul pentru a stii ce nu trebuie sa faci
in fine.Iti trebuie 100 de raspunsuri date si 10 zile de la inscriere.

| Mamba29 explică (pentru suntserios):

Multumesc!????

| suntserios a răspuns (pentru Mamba29):

Violetta să răspundă direct și corect la ceva... Hahaha.
100 răspunsuri și 10 zile și nu mai ești junior.