| mariacris98 a întrebat:

Am dat un raspuns pe TPU, iar cand m-am uitat a doua oara raspunsul s-a sters si daca am vrut sa raspund din nou la acea intrebare nu s-a mai deschis. De ce?

Răspuns Câştigător
NOname
| NOname a răspuns:

1. Raspunsul tau a fost raportat (de minim 2 utilizatori cu 5.000 de puncte).
2. N-ai putut sa deschizi intrebarea respectiva, pentru ca aceasta a fost raportata/stearsa sau editata (in unele cazuri).

3 răspunsuri:
| AnneMarri a răspuns:

Poate ai trimis ceva obscen sau interzis regulilor de pe TPU şi ţi-a fost raportat răspunsul.

| BeLyNdA a răspuns:

Daca ai primit o advertizare atunci aceasta este problema.Citeste regulile si vezi daca nu le-ai respectat pe careva.pentru ca exista si utilizatori advertizati la care raspunsul le-a fost sters.

| クリスティ a răspuns:

Eu nu sunt expert dar poate ca nu ai respectat niste reguli sau probabil celui care i-ai scris nu a respectat regurilile oricum nu it face probleme sigur ca nu este ceva grav dar mai bine ai scrie un mesaj unui expert TPU