| AnnaGrohl a întrebat:

Nu inteleg ceva:intru pe o intrebare si nu arata niciun raspuns si scriu raspunsul corect si cand ma uit a doua oara vad ca eram a 3.4. s.a.De ce?

Răspuns Câştigător
| Amy a răspuns:

Asa mi se intampla si mie din cauza faptului ca raspunsurile sunt mai intai aprobate si dupa aceea sunt publicate pe site.
funda?

2 răspunsuri:
| doar.pt.voi. a răspuns:

Buna.
Inaintea ta se poate sa mai raspunda cineva, si de asta raspunsul tau e pe undeva pe locul 3-4.
Cand dai un raspuns, trebuie sa fie intai aprobat, dupa va fi publicat.

Toate cele bune!happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Au fost alti utilizatori care au raspuns inaintea ta, dar raspunsurile lor nu erau inca vizibile pe site(uneori poate dura cateva minute pana cand raspunsurile vor fi vizibile pe site).