| ana_5407 a întrebat:

Buna am nevoie de putin ajutor raspundeti repede plz:cum sa-mi pun pagini pe google chrome in casutele acelea si fiti cat mai explicit pentru ca eu sunt cam grea de cap mersi dau funda la raspunsul care ma ajuta

Răspuns Câştigător
| Smile94 a răspuns:

Pai intri de mai multe ori p situl ala si iti intra automat in casuta

2 răspunsuri:
| ZEU93 a răspuns:

Acolo se pun site-urile pe care le frecventezi tu cel mai des happy se pun automat

| BloodElve a răspuns:

Nu poti sa pui asa simplu paginile. trebuie sa intri de mai multe ori pe o anumita pagina si atunci va fi marcata drept favorita si pusa in casuta