| anonim_5178 a întrebat:

Buna am o mica problema...de ce cand vreau sa raspund la o intrebare pe TPU nu mi-o posteaza?
FUNDA cine imi spune...please.

Răspuns Câştigător
| Karinakari99 a răspuns:

Daca nu o posteaza inseamna ca nu ti-ai confirmat contul.Intra in adresa de email, caci cei de la TPU iti vor trimite un mesaj.In imbox sau spam vei gasi dai pe ea clic pentru a o confirma, atunci vei putea raspunde fara probleme.

4 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Trebuie sa ai putina rabdare. Raspunsurile apar pe site cu o mica intarziere (0-15 minute) - dureaza pana se actualizeaza datele.
Succes! Numai bine!

| Adry05 a răspuns:

Buna! Ba da, daca ti-a dat o optiune dupa ce ai scris si ai dat publica "click aici pentru a vedea intrebarea" inseamna ca ti-a postat-o. Dar problema este ca, dureaza putin pana apare publicata pe TPU. Pana se actualizeaza, si se publica mai dureaza in jur de 10/15 minute. Trebuie sa ai razbdare! O zi buna!

| lordbogdan a răspuns:

Trebuie sa astepti cca 5 minute pana va fi aprobata de administrator... Apoi va fi postata... fundita?big grin raised eyebrows

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ba da doar ca nu o poti vedea tu nu stiu de ce