| DΣΣΔ a întrebat:

Am o micac problema de curand am incercat sa imi schimb parola la mesenger si apoi nu mai mergea nici parola veche nici cea noua. sa fi gresit cu ceva?

Răspuns Câştigător
| SamSon a răspuns:

Da, ai schimbat parola veche si poate din greseala la parola noua ai adaugat un,, o'' sau un numar... gandeste-te pe ce ai apasat.incearca alte combinatii poate ghicesti pe ce ai apasat

4 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Ce cauţi la "Totul despre TPU"? Ai greşit categoria.

| PetreConstanta a răspuns:

Fa-ti alt id

| DarkMirror a răspuns:

Bun, deschide un document text, si scrie parola noua doar ca incearca sa inlocuiesti fiecare litera, pe rand, cu tastele care sunt in juru ei. De exemplu: parola noua trebuia sa fie caine, si incepi sa incerci cu tastele din jur:
daine; vaine; faine; xaine; saine.
Bun, nu merge urmatoarea litera (a):
csine; cqine...etc. Sper ca te-am ajutatwinking

| disneychanel a răspuns:

Evident ai greshit cind ai schimbat parola ai greshit o litera ceva ...sau cind o introduci acum o faci greshit... posibil sa fi apasat pe caps lock si shriftul sa marit nu?:s nici nu stiuitu