| necrutatorul a întrebat:

Cum imi schimb parola la mesenger (cat mai detaliat)?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Deci...Ai in fata mess-ul deschis. Atinteste-ti privirea in colt stanga la optiunea Messenger, apoi in my account info. Ti se va deschide o pagina in care va trebui sa te loghezi cu id si parola cea veche si ti se va deschide o alta pagina. Cauta in pagina asta Change your password si da click. Iti vor aprea niste casute:3. In prima introduci parola curenta iar in celelate 2 parola noua pe care ti-ai ales-o. Dai save si gata!
Mai explicit de atat...

4 răspunsuri:
| ._6225 a răspuns:

Ai in partea de sus a listei de la mess optiunea "Messenger". Dai click, apoi alegi "My Account Info". Ti se va deschide o pagina de web, yahoo. Si va trebui sa iti scrii parola in campul acela "Password". Apoi sub "titlul" acela: Sign-In and Security dai click pe "Change your password". In primul camp iti scrii vechea parola, iar in celelalte doua iti scrii noua parola. A, da. SI nu uita sa dai "Save"

| necrutatorul explică:

Multumesc muuult

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intru pe yahoo.com dai la sing in. scrii acolo id-ul impreuna cu @yahoo.com parola apoi dai la options-> mail options(e undeva in dreapta sus ]->accounds->add or edited accounds-> accounds information->scrii parola si apoi intri undeva unde o poti schimbahappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intri.