| mirunaoprea a întrebat:

am o problema! inca nu mi s-a confirmat adresa de email desi eu am dat pe confirmare dar nu primesc nici un email! crying de ce?

Răspuns Câştigător
| Demzz a răspuns:

Buna Miruna! daca nu il gasesti in inbox cauta prin Spam, prin posta electronica peste tot! daca tot nu gasesti eu zic sa le dai un mesaj adminilor de pe TPU si sa le comunici aceasta problema! sigur te vor ajuta! dar tu incearca sa cauti peste tot prin toate fisierele! succes! happy

| mirunaoprea explică (pentru Demzz):

Multumesc mult! am reusit!

1 răspuns: