| onyta_5143 a întrebat:

mereu cand pun o intrebare (cand o scriu) bifez casuta (Doresc sa fiu notificat pe email cand apar raspunsuri) dar eu cand primesc raspunsuri nu sunt notificat. de ce? poate ca nu mi-am confirmat adresa de e-mail (fiindca nu am primit mesajul de confirmare)?

3 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Bine ai venit printre noi!
Poate n-ai dat adresa de mail corecta sau poate site-ul merge mai incet in aceasta perioada (se intampla destul de des). Mai asteapta o zi-doua, si daca tot nimic, trimite un mesaj la Contact http://www.tpu.ro/contact! Succes! Numai bine!

P.S. Ai cautat si in Spam?

| marius228 a răspuns:

Sa te uiti si in "spam" eu acolo le primesc.

| angel21 a răspuns:

Uita-te la e-mail in spam acolo se poate sa le primesti va eu acolo le am mereu