| anonim_4396 a întrebat:

Bună...am o problemă. Priviţi răspunsurile de la întrebarea aceasta (e pusă de mine):http://www.TPU.ro/......s8q-cum-e/
Aş vrea să-l reclam la Administrator pe ɔɐıɔ pentru limbaj vulgar, dar îmi este frică... ce fac?

Răspuns Câştigător
NOname
| NOname a răspuns:

Nu are de ce să-ți fie frică. Faci un favor site-ului raportând pe cineva care încalcă regulamentul, care înjură și intoxică mințile copiilor cu un limbaj trivial. Însă nu știu dacă acum este neapărat cazul. A folosit un singur cuvânt vulgar pe care l-a și cenzurat. Sunt șanse infime să fie suspendat sau măcar avertizat. Cel mult îi poți raporta răspunsul (ceea ce am și făcut deja). Va primi o notificare pe mail și va înțelege că a greșit.
Succes.

15 răspunsuri:
| blueangel99 a răspuns:

Nu-ţi fie frică. Ia link-ul de la profilul lui ɔɐıɔ, minim 3 link-uri în care e surprins în flagrant, îl trimiţi la contact
www.TPU.ro/contact
Şi s-a rezolvat. Fac eu asta pentru tine.

Numai bine!

| hideaway a răspuns (pentru blueangel99):

3? Are ceva dacă i-am trimis decât unul?

| blueangel99 a răspuns (pentru hideaway):

Nu, n-are nimic, dar era de preferat minim 3, ca să se arate că are un comportament indecent pe site şi să fie suspendat sau avertizat. Dar e bine că l-ai raportat, o să primească un avertizment, iar postarea va fi ştearsă.

Numai bine!

| hideaway a răspuns (pentru blueangel99):

Eu am căutat... încă mai caut în răspunsurile lui. Am mai găsit.

| ChioruL14 a răspuns:

Iti iei inima in dinti si il reclami!

| hideaway a răspuns (pentru ChioruL14):

L-am reclamat...:-s

| hideaway a răspuns (pentru ChioruL14):

Şi acum când vine răspunsul de la Administrator? Sau el nu îmi mai trimite nimic?

| Grăurea a răspuns:

Am incercat eu da' nu merge butonul, scuze... sad

| ɔɐıɔ a răspuns:

Inca traiesc, sincer, daca imi cauti prin intrebari, am pus una in care cer sa fiu suspendat.Chuck Norris fie cu tine.NO SUSPEND.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

laughing Iti este frica? Dar, sa vorbesti tampenii pe site nu-ti este? laughing

| hideaway a răspuns (pentru anonim_4396):

laughing hahaha! Îţi dai seama că aceasta e o insultă, nu? Sper că eşti conştient. Chiar nu mai vreau să-mi răspunzi la întrebări. Nu mă ajuţi absolut cu nimic.

| anonim_4396 explică (pentru hideaway):

Apasa "Ignore"! Este simplu.

| hideaway a răspuns (pentru anonim_4396):

Mi-ai blocat naiba pc-ul. Nu ma mai baga in seama! Ca-ti dau tie ignore.

| Tiooo a răspuns:

Auzi nu te supara pe mine da sincer KronstadtRevival are dreptate...
Si nu inteleg de ce ti se pare k lumea e asa roz?laughing Adikaa a zisss ca vorbestii tampenii Si ce e un capat de lume? Mare insulta ce sa zic...Pai daca te injura cineva incepi sa plangi?
Totusii... Nu le mai lua atat de serios in seama :-J

| hideaway a răspuns (pentru Tiooo):

Hai ca nimeni nu ma intelege. Site de 2 bani. Ce ajutor.