| AnOnIm20202020 a întrebat:

am pus o intrebare de pe TPU, am vrut sa dau mai multe detalii despre intrebare dupa acceia si am vrut sa raspund la cineva care a rasp. dar nu sa afisat nimic si nu a aparut nimic. scria doar ca se incarca si ca a fost trimis spre publicare.

2 răspunsuri:
| TPU.ro a răspuns:

Buna! Intrebarea va aparea pe site dupa ce va fi aprobata, datorita faptului ca esti inca foarte noua pe site.
Poti gasi si alte informatii utile aici: http://www.tpu.ro/intrebari-frecvente

Alexandra - TPU

| AnOnIm20202020 explică (pentru TPU.ro):

Nu stunt foarte noua pe site, am vreo 2 luni