| ThinkAgain a întrebat:

Buna!
am pus o intrebare mai inainte la categoria Adolescenti si acum cand am intrat in cateogrie sa verific daca e acolo imim apare ca restul intrebarilor dar imi spune ca intrebarea este inexistenta pe acest site
intrebarea era ceva de genul asta:
imi puteti da un site de unde pot citi lectura "Tabara de la Sibiu" de Mircea Eliade...
nu am cerut nicun rezumat nimic... pur si simplu doar vreau s`o citesc!
funda pentru raspuns!

Răspuns Câştigător
| corny04 a răspuns:

Adevarul e ca si mie imi trebuie cartea si nici eu nu am gasit``o la librarii...la fel ca AliNuTzzic vreau povestirea in intregime...nu doar rezumatul straight face
Am cautat`o si eu p net si nu am gasit`o...waiting

1 răspuns:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Și ce de nu mergi la bibliotecă ori o cumperi de pe tarabă/librărie?
http://www.referat.ro/referate_despre/tabara_de_la_sibiu_mircea_eliade.html
Pa, pa.

| corny04 a răspuns (pentru Legiuitoarea):

Adevarul e ca si mie imi trebuie cartea si nici eu nu am gasit``o la librarii...la fel ca AliNuTzzic vreau povestirea in intregime...nu doar rezumatul straight face
Am cautat`o si eu p net si nu am gasit`o...waiting