| heyromania a întrebat:

Astazi am vrut sa trimit un mesaj pe TPU si mi-a scris asa " Statutul de membru junior nu permite trimiterea de mesaj". Specific ca am mai trimis mesaje.

Răspuns Câştigător
| justitiarul a răspuns:

Citese aici http://www.tpu.ro/blog/?p=2183

5 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Nu ai o sută de răspunsuri postate pe site.
Pa, pa.

| Cezar a răspuns:

Cred ca sa upgradat / s-a facut update la TPU si trebuie sa ai mai multe /funde/raspunsuri/intrebari cred! big grin

| SongsoftheSabbathSacrifice a răspuns:

Pai "pentru ca masurile astea au fost luate de putin timp si de asta, Cand o sa ai 100 de raspunsuri o sa poti sa votezi, trimiti mesaje&sa vorbesti pe chat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate ai mai trimis inainte sa se bage statuturile astea cu "junior" si "senior"! Citeste pe blog pentru mai multe detalii!

| florynna93 a răspuns:

Si mie mi s-a intamplat la fel...sad