| anonim_4396 a întrebat:

Wtf!?!
"Statutul de membru junior nu permite trimiterea de mesaje acestui utilizator."

da cui pot sa trimit?

Răspuns Câştigător
| roZatoare a răspuns:

Trebuie sa raspunzi la intrebarile puse pe site de alti utilizatori de cel putin 100 de ori

7 răspunsuri:
| roZatoare a răspuns:

Ca sa poti trimite mesaze altor utilizatori trebuie sa fi membru senior

| MarYan00 a răspuns (pentru roZatoare):

Si cum fac asta?

| roZatoare a răspuns (pentru MarYan00):

Trebuie sa raspunzi la intrebarile puse pe site de alti utilizatori de cel putin 100 de ori

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ce drequ' ai funditat tu?
Poti sa trimiti mesaje oricui nu are setat in profil optiunea "nu primii mesaje de la Juniori" (de fapt optiunea este "primeste mesaje numai de la seniori").
Sau daca te-a bagat la Ignor, sau te-a blocat.
Si poti sa le trimiti si la aia mesaje: incearca cu butonul de "trimite felicitare Pidjin"... 'ra-ti ai naibii cu fundele voastre aiurea!

| MarYan00 a răspuns (pentru anonim_4396):

Taci in pnm
daca dadeai u asta inante iti dadeam tie

| anonim_4396 explică (pentru MarYan00):

In pnm! Da' cine te pune sa te grabesti cu funda? rolling on the floor

| MarYan00 a răspuns (pentru anonim_4396):

Tipu` mi-a raspuns la ce am intrebat...ce sa mai astept?

| anonim_4396 explică (pentru MarYan00):

Pai ti-a zis ca nu poti... ba poti, n-ai citit raspunsul meu?! Sunt foarte rar situatii cand ala are optiunea aia activa, dar si la aia poti sa le trimiti mesaje, ca text in felicitari Pidjin... doar daca nu te-a bagat la Ignor, atunci nu poti.