| BlackNight2012 a întrebat:

de ce imi da eroarea asta Cand Trimit Un Mesaj La Cineva. Statutul de membru junior nu permite trimiterea de mesaje acestui utilizator.

Răspuns Câştigător
| Castorul a răspuns:

Pentru ca esti membru junior, iar acestia nu au dreptul sa trimita mesaje.
Ca sa nu mai fii junior, trebuie sa ai contul de minim 10 zile, si sa ai cel putin 100 de raspunsuri!
Bafta!winking

1 răspuns:
| Cheloo20cmRecords a răspuns:

Adminii de pe TPU au grupat userii in 2 categorii :juniori si seniori
juniorii au sub 100 de raspunsuri si seniorii peste 100
ca sa poti trimite mesaje trebuie sa ai peste 100 de raspunsuri!