| Adry05 a întrebat:

Buna!
Care-i faza cu oracolul asta? Adica, zice acolo ceva de niste puncte. Ce sunt punctele alea si la ce sunt bune? As vrea sa-mi ziceti cam tot ce stiti despre el, daca se poate. Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| TPU.ro a răspuns:

Oracolul TPU este o noua sectiune de intrebari de pe site, intrebari postate de echipa noastra. Acestea sunt de tipul "A sau B" si te vor ajuta sa afli mai multe despre tine si prietenii tai.
Punctele pe care le castigi se adauga scorului pe care tu il ai in comunitate si te ajuta sa cresti in rank.
Mai multe detalii gasesti pe blog, la http://www.tpu.ro/blog/?p=3508 si http://www.tpu.ro/blog/?p=3502

Alexandra - TPU

5 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Punctele de pe site nu vor fi niciodată transformate în bani!
Pa, pa.

| Adry05 explică (pentru Legiuitoarea):

Am zis eu asa ceva?laughing

| NoShit a răspuns (pentru Legiuitoarea):

Mereu ne încânţi cu răspunsurile tale foarte utile ce au relevanţă cu subiectul discuţiei. Eşti jalnică.
Pa, pa.

| EmaS a răspuns:

Http://www.tpu.ro/blog/?p=3508
Aici gasesti mai multe informatii.

| SimonaNicoletaღ a răspuns:

Buna
Acele puncte pe care le faci raspunzand la intrebari ti se adauga la punctajul tau initial. Asa cresti in clasament.