| bbxbeibiiii a întrebat:

Cand nu mai sunt membru junior?
Adica cate intrebari/raspunsuri/funde/puncte trebuie sa am ca sa trec de la junior >- senior?

Răspuns Câştigător
| Maysa a răspuns:

Servus!
Ai nevoie de 100 de răspunsuri și 10 zile de vechime... nu contează fundele sau întrebările.
Adică - peste 5000 de puncte.
Ce nu poți să faci ca membru junior. Nu poți să faci trolling în esență:
- nu poți să postezi pe chat
- nu poți să votezi și să raportezi
- nu poți trimiți mesaje private
Poți însă să te implici în comunitate și să dovedești că ai ceva de spus.

Ce poți să faci că membru senior.
- poți să postezi pe chat
- poți să votezi și să raportezi
- poți să trimiți mesaje private
Succes.

| bbxbeibiiii explică (pentru Maysa):

Mersi :*

| Maysa a răspuns (pentru bbxbeibiiii):

Nu ai pentru ce kiss!

4 răspunsuri:
| alexalexandrusincerul a răspuns:

Ai nevoie de minim 100 de raspunsuri, dar si 10 zile de cand ti-ai facut contul pe TPU. Dupa ce indeplinesti aceste doua conditii, devi senior in mod automat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dupa 10 zile pe TPU si 100 de raspunsuri aprobate.