| Sophieeeeeee a întrebat:

Momentan sunt membru junior. Ce fac sa devin membru senior? E in functie de cate puncte am? Funda :X

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Ca sa devii utilizator senior, trebuie sa ai cel putin 100 de raspunsuri si 10 zile vechime.
Daca ai vreo nelamurire, trimite-mi mesaj si te voi ajuta cu placete.
BAFTA!

8 răspunsuri:
| CautNume a răspuns:

Http://www.tpu.ro/blog/?p=2183
"Pentru a cerne apele am stabilit ca un membru junior ramane membru junior pana la momentul in care scrie 100 de raspunsuri. Cu un minim de 10 zile de juniorat"
Succes!
Mai multe despre TPU: http://www.tpu.ro/intrebari-frecvente
http://www.tpu.ro/blog/

| SimonaNicoletaღ a răspuns:

Pai trebuie sa ai 10 zile active de la deschiderea contului si 100 raspunsuri bune.
*-*

| Fatamuntilor a răspuns:

Mai putin de munca.100 de raspunsuri in total cat se poate de bune.; vechimea o ai; succes!

| alexs99 a răspuns:

Pentru a deveni membru senior trebuie sa ai cel putin 100 de raspunsuri si 10 zile de la creearea contului.

| LeMousiqe a răspuns:

Bună!
Nu conteaza căte puncte ai, ălea au treabă cu rank-ul, pentru a deveni utilizator senior, trebuie sa ai 100 de raspunsuri si 10 zile vechime.
O zi bună!

| PorcușorulDeGuineeaV a răspuns:

Trebuie sa ai minim 10 zile de cand joci si sa ai minim 100 raspunsuri

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dupa 10 zile de logare si minim 100 de raspunsuri aprobate, vei devenii si senior.

| ๖ClaSSic a răspuns:

Trebuie sa ai 100 de raspunsuri (acceptabile) si minim 10 zile vechime.