| anonimathebest a întrebat:

chiar credeti ca e corect sa fie raportati utilizatorii care posteaza intrebari cu scopul de a-i amuza pe ceilalti? eu stiu cand caut intrebari tampite este greu si vroiam sa va amuz.CRedeti ca e corect?

Răspuns Câştigător
| Radioactive a răspuns:

Eu sunt cea care îţi raportează întrebările căci nu sunt puse la categoria potrivită! Dacă tu cauţi să ne amuzi, fă atunci pe clownul la T/A, dar nu la Adolescenţi ori Dragoste şi Sex.

8 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Dacă postezi la Trivia/Amuzante, nu văd care ar fi problema.
Şi la ce utilizatori te referi? N-am văzut nici un utilizator, care să fi fost suspendat pe motiv, că a postat ceva amuzant.
Cât timp nu încalcă regulamentul site-ului, e ok.

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Este corect să se respecte politica site-ului, http://www.tpu.ro/intrebari-frecvente
Pa, pa.

| MenInShadow a răspuns:

Nu, dar depinde si de intrebare, sa nu fie prea "amuzanta"

| RфZaημtzα a răspuns:

Eu nu m nici o problema cu ei.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu prea am înțeles ce ai zis. Dă-ne niște exemple!
Eventual, mai citește și tu pe aici:
www.tpu.ro/intrebari-frecvente

| anonimathebest explică:

Adica,de genu daca fac sex cu o lupoaica se va naste omul lup?

| tecurex a răspuns:

No e corect. ba chiar o sa postez o intrebare gn dc fac vacile muuu

| Antique a răspuns:

Da este valabil la rubrica "COMICS" josbig grin