| anonim_4396 a întrebat:

[SCZ CATEGORIA]
Nu va enerveaza utilizatorii care, totusi, au contul de putina vreme (1 - 2 luni) si incep sa puna si sute de intrebari?
Recunosc si eu ca am pus niste intrebari cam tampite, dar, sa nu exageram totusi.
P. S. Nu dau nume, dar se stiu ei (mai ales unul)
Ar trebui sa facem ceva totusi.
Nu zic ca eu nu am pus cateva intrebari tampite, dar, sa nu exageram totusi...

Răspuns Câştigător
| Amy a răspuns:

Sunt de acord cu tine.pai te loghezi pe acest site, ori sa pui intrebari cu caru' si stupide, ori sa ajuti? nu se face asa.

6 răspunsuri:
| babyblue a răspuns:

Hm...ai dreptate.
Si nu numai cei care au la activ o luna, doua.Sunt o multime de persoana care pun intrebari gen ''ce inseamna verbul a manca(etc)?"Totusi, oameni buni, exista Dex online, exista google, exista wikipedia... exista INTERNETUL.
Eu, cand am o problema sau vreo nelamurire, mai intai apelez la www.google.com, in niciun caz sa pun repede intrebare pe TPU, sa vada lumea ca sunt activa.

| Daria a răspuns:

Ce daca pun "sute" de intrebari? De asta ne numim toti pentru unu, sa ajutam. Poate omul are 100 de probleme pe zi, ce are? La chestia cu intrebarile tampite chiar sunt de acord cu tine.happy

| Azm a răspuns:

Nu stiu la ce te referi, dar site-ul a fost creat tocmai pentru intrebari.

| Lexy_8521 a răspuns:

Ai dreptate, sunt uni utilizatori care fac acest site cam imposibil. Mai nou TPU este un site super-performant este 3 in 1 laughing : -Site de matrimoniale
-Oracol angry
-Loc de pus intrebari din plictiseala sau de postat id`u de messenger pentru ca nu imi are pe nimeni online in acel moment angry

Ar tribui ca sa li se suspende contul timp ce cateva luni la cei care fac asa.

happy

| Izz a răspuns:

NU ma enerveaza si cine te crezi sa-i judeci.Si stiu ca si eu sunt un utilizator numit de tine cu siguranta.Cred ca n-ai altceva de facut decat sa ma critici pe mine si pe altii! Sunt de acor cu Daria si Azm

| CNP a răspuns:

Pe mine ma enerveaza mai mult oamenii care nu respecta categoria!