| yoonny a întrebat:

cum avansez de la statutul de junior?

fundabig grin

Răspuns Câştigător
| Neeed a răspuns:

Că să fii Senior trebuie să ai 100 de răspunsuri și 10 zile de la data înregistrării. Baftă!
Pentru mai mult: http://www.TPU.ro/blog/?p=2183

4 răspunsuri:
| hideaway a răspuns:

Trebuie să ai minimum 100 de răspunsuri, și 10 zile de vechime de pe site-ul TPU.ro pentru a devenii "Senior". Când vei îndeplini aceste cerințe vei avea toate drepturile depline. Cum ar fi: Să raportezi, să folosești chat-ul site-ului și să votezi.
Noroc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fara probleme. Dupa ce depasesti 10 zile pe TPU si 100 de raspunsuri, devii senior.Mult succes.

| sHd007 a răspuns:

Deci trebuie sa am 10 zile vechime si 100 de raspunsuri date sau primite?

| lKopilasFaraNasl a răspuns:

Foarte simplu. Primeste si tu peste 20 de fundite si atunci primesti o confirmare pe email:X:X:XFUNDA?