| Patricia_6146 a întrebat:

Cate funde si voturi trebuie sa adun ca sa avansez de la statutul de junior pe TPU?

Răspuns Câştigător
| Rockart a răspuns:

Bună! Nu îţi trebuie funde sau voturi.Îţi trebuie 100 de răspunsuri şi 10 zile de la înscrierea pe site.

9 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Ca să devii membru "Senior" trebuie să ai peste 100 de răspunsuri şi cel puţin 10 zile de la data înregistrării. Pentru mai multe detalii intră aici: http://www.TPU.ro/blog/?p=2183.
Succes.

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Minim 100 de răspunsuri aprobate și postate și cel puțin 10 zile de activare a contului.
Pa, pa.

| EmaS a răspuns:

Ca sa devii membru senior trebuie sa ai peste 100 de raspunsuri si cel putin 10 zile de la data inregistrarii. Succes!

| Anonymus314 a răspuns:

Nu conteaza nici fundele nici voturile, conditiile necesare sunt:
Sa ai minim 10 zile de la data inregistrarii
Sa ai minim 100 de RASPUNSURI.
Bafta!

| FlorentinaM a răspuns:

Trebuie sa dai 100 de raspunsuri si sa ai 10 zile de la activare

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Niciun vot şi nicio fundă. Trebuie să ai minim 10 zile de la crearea contului şi minim 100 răspunsuri, nu contează dacă sunt sau nu votate sau câştigătoare.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu! alt papagal orb care iti zice ce s-a scris in primul raspuns! bye...Ah, sa nu uit: fundy?!? ce colivia mea!

| NevăstuicăxD a răspuns:

Păi nu trebuie decât să ai 100 de răspunsuri.

| S3ntimentBoY a răspuns:

Trebuie sa faci 100 raspunsuri date ca sa fii senior funda?