| anonim_4396 a întrebat:

cum fac sa imi schimb poza pe TPU? daca se mai poate... vreau raspuns detaliat. Funda!

3 răspunsuri:
| Anonima264 a răspuns:

Da,se mai poate!
Faci exact cum ai facut si prima oara ca sa iti pui poza!
(editare profil>imagine profil>salveaza profilul)
Desi sa nu te speri daca nu iti apare imeidat poza, o sa iti apara!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

In meniul din stanga, intri pe< editare profil>; "selecteaza imagine profil"- si introduci acolo numele altei imagini.
S-ar putea sa dureze putin pana ti-o vor schimba

| dianaaaaax a răspuns:

Bună.În stânga ai editare profil.Dai acolo și o să scrie schimbă imaginea--selectează imaginea de profil, încarci imaginea și dai salvează profilul.Nu se va schimba pe loc, o să dureze puțin. Sper că te-am ajutat. ♥