| PinkkkHeartss a întrebat:

Cum schimb parola la messenger? Funda la cel mai detaliat raspuns.

Răspuns Câştigător
| Tweetymrrr a răspuns:

Ai ReuSAhIt?batting eyelashes Daca nu zi-mi ca-ti mai zic odatawinking

4 răspunsuri:
| Tweetymrrr a răspuns:

Deci :
1.lANGA coNTACTS SUS SCRIE mEssenger, dai click
2. Dai pe account info
3.Iti va aparea o fereastra de genul "Please verify your password"
4.Iti scrii acolo parola
5.Iti va spune sa-ti scrii iar vechea parola, si apoi cea noua de 2 ori. ca sa nu cumva sa o gresesti :X
BaFthAbatting eyelashes

| Delire a răspuns:

Treb sa intri pe id-ul tau si dupa ce intri pe mail faci click pe messenger sus, si dupa pe "My Account", o sa te puna sa mai bagi o data parola, dupa care o sa vezi acolo optiunea de schimbare a parolei.

| Dreamin a răspuns:

Intri la Mail ---> sus in drepta scrie HY (SI NUMELE TAU ) si acolo are o sageata in jos --->apesi peinfo accunt ---> si acolo trebuie sa scrie change you password happy
funabatting eyelashes?

| raluca_8285 a răspuns:

Deci` :D
1. http://yahoo.com
2. dai sign in.
3. iti apare tot ca la inceput doar ca esti logata sh zice hi,(nume) (ex.:hi, denise)
4. dai pe sageata de langa hi, (nume)
5. cred ca te mai sign in odata :))
6. apare o pagina in care daca te uiti este undeva "change your password"
sper ca intelegi :D