| Kago a întrebat:

Cum pot vedea raspunsurile date de mine care au fost votate stupide, inteligente, amuzante etc?

4 răspunsuri:
| Diabolique a răspuns:

Nu poti! Totusi ai putea afla accidental, daca vizitezi profilul altcuiva si ii verifici toate voturile.
Numai bine!

| Kago explică:

Nu cred ca intelegeti.Eu vreau sa vad intrebarea la care raspunsul meu a fost votat stupid, inteligent etc.

| ღAnaSawakoღ a răspuns:

Simplu
dai pe "Vizualizare profil" si jos scrie "Punctaj" dai acolo si vei vedea.:* fundita te rog frumos?

| hiphopgirl a răspuns:

Dai pe raspunsurile mele si vezi