| Ramonaaaa a întrebat:

Buna big grin!
Pot face in asa fel incat un utilizator sau mai multi sa nu mai imi poata vedea intrebarile?

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nu se poate, acestea sunt publice si le poate vedea oricine. Numai bine!

4 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Nu.

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Este un site public. Singura opțiune este să ștergi efectiv întrebările punând link-urile lor aici, http://www.tpu.ro/contact
Pa, pa.

GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

Nu ai cum face așa ceva! Baftă!

| VideoGame a răspuns:

Nu in nici un caz! Daca nu iti convin intrebarile tale cerei adminului acestui site sa ti le stearga(sa ii dai mesaj privat)