| ThinkAgain a întrebat:

Buna!happy
daca dau un raspuns folositor la o intrebare despre teme si primesc raspuns castigator dar intrebarea se sterge de pe site(stiti voi ca e depre teme) mai am funda?

funda!

Răspuns Câştigător
| Esperança a răspuns:

Nu-i adevarat! Funda nu se sterge. Eu am funda de la o intrebare care e stearsa. Stiu asta pentru ca odata cand aveam funde putine le-am numarat ca sa vad daca s-a sters sau nu si nu s-a sterslaughing (am facut asta doar din curiozitate, sa vad daca se sterge sau nu, nu ca m-ar interesa pe mine fundele )

4 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Nu. Iar să rezolvi temele celorlalți este împotriva regulamentului. Așa că ar fi bine să n-o mai faci.
În dorința ta de a ajuta (sau de a obține o cocardă) doar faci rău acelui copil. Lasă-l să gândească singur, nu-l "ajuta"!

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Nu, pentru că o dată ce s-a șters întrebarea se șterg și toate răspunsurile primite, inclusiv cea cu fundiță.
Pa, pa.

| Woodenpints91 a răspuns:

Prin răspunsul tău folositor la o întrebare despre teme,nu arăţi decât că tu încurajezi temele pe TPU, deci meriţi să ţi se şteargă şi funda, cu care oricum nu ai ce face.

| onoriu a răspuns:

Dap, finda ramane big grin, funda? big grin