| Mentaaaaa a întrebat:

Daca am raspuns la o intrebare unde am obtinut un raspuns castigator si aceasta intrebare a fost stearsa fundita se sterge?

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Da si nu. Cred ca se sterge raspunsul, astfel ca nu o sa-ti mai apara la raspunsuri castigatoare, dar la Punctaj o sa-ti ramana. Spun asta deoarece si eu am diferenta de 12 intre raspunsurile afisate cu funda si raspunsurile castigatoare de la Punctaj si nu-mi explic altfel situatia. Numai bine!

5 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Este logic o dată ștearsă întrebarea să fie șters și răspunsul/răspunsurile aferente inclusiv răspunsul premiat!
Nu există, aici pe site, răspuns la întrebare ștearsă.
Nimeni nu a scăpat de așa ceva sau nu încă!
Pa, pa.

| Alle15 a răspuns:

Nu nu se sterge.

| Helăăău a răspuns:

Da... si eu m-am trezit cu mai putine fundite big grin

| mihaivs a răspuns:

Nu nu se sterge

| THC26 a răspuns:

NU cred ca intrebarea se poate sterge... si nu nu ti se sterge raspunsul castigator big grin... funda?