| anonim_4396 a întrebat:

De ce nu merge TPU pe telefon? De exemplu, scriu pe google o intrebare, iar aceasta intrebare a fost deja adresata de cineva pe TPU... dau click pe ea si imi intra pe alta pagina de TPU. Ce trebuie facut? Merge macar pe telefon?

Răspuns Câştigător
| Magnifico a răspuns:

Probabil iti da versiuena de mobil. (m.tpu.ro) asa este normal mai ales daca ai pe la setari (cum am eu) sa deschida paginile in versiune mobile.
Poti schimba asta si nu ti le va mai deschide asa.Sau poate pur si simplu nu iti suporta telefonul sa intri pe toate site-urile din diverse motive.Ce telefon ai?

4 răspunsuri:
| TPU.ro a răspuns:

Buna!
www.TPU.ro functioneaza si pe mobil. Poti folosi functia de cautare de pe site.

Alexandra - TPU

| Feelings14 a răspuns (pentru TPU.ro):

Multumesc frumos ^^

| TPU.ro a răspuns (pentru Feelings14):

Cu drag! happy